Connect with us

Lajme

Serbia falënderon Spanjën që s’e njeh Kosovën

Ministri serb i Punëve të Jashtme Ivica Daçiq ka deklaruar sot se Serbia e falënderon Spanjën që nuk e ka njohur i pavarësinë e Kosovës.

Published

on

Siç njoftojnë medie të Beogradit Daçiq ka thënë kështu në një solemnitet me rastin e shënimi të 100 vjetorit të vendosjes së marrëdhënieve diplomatike Serbi – Spanjë ku ka marrë pjesë ambasadori spanjoll Miguel Fuertes Suares.

i diplomacisë serbe e pretendenti për kryeministër ka shtuar se Beogradi përkrah integritetin territorial të Spanjës dhe refuzon çdo kontakt me separatistë të këtij, ndërsa ka theksuar se përpeqit për “zgjidhje afatgjatë e të drejtë përmes dialogut për Kosovën”.

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending