Connect with us

Lajme

Serbi, policia zbuloi 53 migrantë ilegalë në një automjet

Published

on

Një person me inicialet L.J nga Presheva (23) është arrestuar sot për shkak të dyshimit se ka trafikuar njerëz dhe ka transportuar 53 migrantë ilegalë në Serbi, njoftoi policia në Vranjë.

Policia në fshatin Xhep pranë Vlladiçin Hanit, zbuloi një furgon në të cilin ishin 53 migrantë ilegalë, pa dokumentacion.

Siç thuhet në njoftimin, migrantët janë zbuluar në furgonin me targa regjistrimi nga Krushevci.

Të dyshuarit L.J policia i caktoi masë arresti deri në 48 orë.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending