Connect with us

Lajme

Senatori McCain sot në Beograd, me Vuçiqin flet për Kosovën

Published

on

Senatori amerikan John McCain pritet të mbërrijë sot në Beograd për të biseduar me kryeministrin serb Aleksandar Vuçiq.

Vuçiq tha se me senatorin amerikan do të diskutojë situatën në Kosovë dhe Serbi.

Kryeministri serb, në një konferencë të mbajtur mbrëmë ka theksuar gjithashtu se pjesë e diskutimit pritet të jenë marrëdhëniet me Sirinë, dhe të orientimit politik të jashtëm të Serbisë.

Vuçiq ka thënë se Kosova do të jetë një nga temat, por shtoi se kjo gjë është e vështirë për t’u mbajtur gjatë në bisedë pas siç tha ai deklaratave të bëra nga Daut Haradinaj dhe Hashim Thaçi për thirrjen që shqiptarët në Maqedoni duhet t’i marrin gjërat në duart e tyre.

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending