Connect with us

Lajme

Senaca e Kuvendit, kërkohet zgjidhje për banorët e larguar nga banesat në Dardani

Published

on

Seanca e Kuvendit të Kosovës sot ka filluar në kohën e përcaktuar. Aty po marrin pjesë edhe opozita.

Xhevaire Izmaku nga PDK ka marrë fjalën dhe po diskuton për banorët e larguar nga ndërtesa në lagjen Dardania

Ajo tha se Komuna qysh moti është dashtë të lajmërojë dhe të merret me ata banorë e jo të qëndrojë indiferente ndaj kësaj çështje, raporton lajmi.net.

Ajo thotë se Kuvendi duhet të gjej një zgjidhje për ata banorë, dhe si grup Parlamentar kanë propozuar të ndërpritet dëbimi i atyre banorëve dhe të saktësohet gjendja e tyre.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending