Connect with us

Lajme

Selimi: Ushtria dështoi sepse në zyrën presidenciale është manipulanti Hashim Haxhi Thaçi

Deputeti i Vetëvendosjes Rexhep Selimi ka thënë se sot në Kuvend do të duhej të ishte Projektligji për FSK’në, por kjo sipas tij nuk ndodhi ‘sepse në zyrën presidenciale ëhstë një manipulant’

Published

on

“Edhe më herët edhe Kosova ka mundur ta ketë ushtrinë e saj sidomos pas sjpalljes së pavarësisë. Sot Kosova nuk e ka ushtrinë. Ne nuk kemi ushtri sepse qeverive të Kosovës ju ka munguar vizioni dhe bvullneti politik për një gjë të tillë. Nuk e kanë bërë punën e domosdoshme”

“Sot nuk ekemi në rend dite as projektligjin sepse në zyrën presidenciale kemii një njëri manipulant”, ka thënë Selimi.

“Një njeri që po vazhdon të luajë me dicka që nuk luhet , me sigurinë e venditSot Kosova është në një pozicion të pafavorshëm sa i përket bërjes së ushtrisë”, ka thënë veç tjerash Selimi.

“Hashim Haxhi Thaçi pat dhënë një premtim, dorëheqjen, Ne ia përkujtojmë se ai asnjëherë nuk e mban fjalën”, ka thwnw Selimi./Periskopi./

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending