Connect with us

Lajme

Selimi: Lladrovci, kartë e Hashim Thaçit

Published

on

Ramizi nuk është asgjë tjetër pos një kartë e Hashim Thaçit për të mu kundërvënë dhe për të më zbritur në nivele të tilla”, ka thënë Selimi në intervistën dhënë gazetës “Zëri”. Sipas tij, sulmet e fundit janë fushatë, jo ndaj tij, por ndaj politikës që ai përfaqëson

Deputeti i “Vetëvendosjes”, Rexhep Selimi, thotë se akuzat ndaj tij janë karta të Hashim Thaçit, të cilat i përdor kurdo që ka nevojë. E një nga ato karta kësaj herë, thotë se është edhe Ramiz Lladrovci me të cilin Selimi sqaron se nuk ka asnjë problem. “Ramizi nuk është asgjë tjetër pos një kartë e Hashim Thaçit për të mu kundërvënë dhe për të më zbritur në nivele të tilla”, ka thënë Selimi në intervistën dhënë gazetës “Zëri”. Thotë se sulmet e fundit janë fushatë, jo ndaj tij, por ndaj politikës që ai përfaqëson.

“Duket se është një fushatë e organizuar goxha mirë. Jo ndoshta më shumë kundër meje, por më shumë kundër asaj që unë përfaqësoj. Duket pak a shumë e fokusuar tek emri im kjo fushatë”, ka thënë Selimi. Ai foli edhe për relacionet me familjen Jashari

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending