Connect with us

Lajme

‘Selfie’ që i kushtoi me jetë

Published

on

Një adoleshent ka kaluar mbi dhjetë minuta tejet të rëndë duke tentuar të ngjitet në kulmin e një ndërtese të lartë, me ç’rast është rrëzuar dhe ka mbetur i vdekur në vend.

Ai është filmuar nga kamerat amatore duke u munduar të ngjitet në kulm të ndërtesës, por për shkak të lodhjes ai humb fuqinë dhe bie nga kati i nëntë, transmeton Telegrafi.

Ende nuk dihet se çfarë ishte duke bërë saktësisht adoleshenti në kulmin e ndërtesës, derisa disa njerëz pretendojnë se ai ishte duke bërë selfie por kishte edhe teori tjera që thonë se kishte tentuar të bëjë vetëvrasje por që në momentet e fundit kishte ndërruar mendje.

Sipas raportit fillestar të mjekëve që kishin dal në vendin e ngjarjes, thuhet se 19-vjeçari nga qytetit Yamalo-Nenets në pjesën qendrore të Rusisë ka mbetur i vdekur në vend.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending