Connect with us

Lajme

Selami sulmon Bashën në pikën e tij më të dobët

Published

on

Eduard Selami i është rikthyer marrëveshjes Rama – Basha të 18 majit, për të cilën kreu i PD nuk ka shumë dëshirë të flasë.

Kjo marrëveshje duket edhe pika e dobët e Lulzim Bashës.

Shumë kritikë e shohin atë si shkakun e heshtjes së Bashës ditën e zgjedhjeve dhe më pas. Kreu i PD ka pasur edhe më pak pretendime për parregullsi se vetë OSBE/ODIHR për fenomenin e blerjes së votës.

Selami thotë se nëse ai do të jetë në krye të PD, çdo aksion politik do ta konsultojë me strukturat e partisë.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending