Connect with us

Lajme

Sekuestrohen mbi 2 kilogramë ari në Prizren

Published

on

Janë sekuestruar rreth 2 kg e 365 gramë ari në Prizren. Përmes një njoftimi për media thuhet se në vazhdimësi të operacionit “Gold” njësitë policore në bashkëpunim me ATK, Doganat si dhe MTI me datën 09.09.2016 kanë kryer kontrollin në 3 lokacione në qytetin e Prizrenit.

Gjatë operacionit janë sekuestruar rreth 2 kg e 365 gr ari, ka njoftuar policia.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending