Connect with us

Lajme

Sekuestrohen 30 kilogramë kanabis në Tiranë, 3 të arrestuar

Published

on

Policia e Tiranës gjatë operacionit “Triss” ka sekuestruar 30 kilogramë lëndë e narkotike e dyshuar narkotike e llojit “cannabis sattiva” dhe ka arrestuar tre persona

Në një njoftim zyrtar të Policisë së Tiranës, bëhet e ditur se janë arrestuar në flagrancë shtetasit: Ilir Kaja, 47 vjeç, banues në Tiranë, Krasniq Krasniqi, 32 vjeç, banues në Durrës dhe Juri Muça, 37 vjeç, banues në Tiranë.

Sipas policisë të arrestuarit dyshohen se në bashkëpunim me njëri-tjetrin, kryenin aktivitetin e kundërligjshme të shitjes së lëndëve narkotike të dyshuar të llojit “cannabis sattiva”.

Materialet procedurale për të arrestuarit i kaluan Prokurorisë së Tiranës, për veprën penale të “Prodhimit dhe shitjes së lëndëve narkotike në bashkëpunim”.

Ndërkohë Policia e Shtetit Shqiptar në ditët e fundit në gjithë territorin po ndërmerr operacione kundër kultivimit të lëndëve dhe bimëve narkotike, duke asgjësuar me mijëra bimë narkotike.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending