Connect with us

Lajme

Sekretari Johnson vlerëson rolin e Kosovës në rajon

Shefi i diplomacisë britanike, Boris Johnson, ka vlerësuar reformat në Kosovë dhe rolin e saj në sigurinë rajonale.

Published

on

Përmes një postimi në Twitter, sekretari i shtetit për Punë të Jashtme në Mbretërinë e Bashkuar ka bërë të ditur se gjatë takimit me kryeministrin Isa Mustafa, ka përsëritur mbështetjen e Mbretërisë së Bashkuar për Kosovën  si dhe ka mirëpritur reformat dhe rolin e Kosovës në sigurinë rajonale.

“Ritheksova mbështetjen e Mbretërisë së Bashkuar për Kosovën me kryeministrin Isa Mustafa. Mirëprita përpjekjet e tij për reforma dhe rolin në sigurinë nacionale”, shkruan Johnson në Twitter.

 Boris Johnson

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending