Connect with us

Lajme

Seancë për UÇK-në, deputetët n’facebook (Foto)

Telefonat e mençur me trendin e tyre, duket se u kanë marrë mendjen edhe shumë prej deputetëve të Kuvendit të Kosovës.

Published

on

Të përzgjedhurit e popullit, në seancën e sotme të jashtëzakonshme me debat për vlerat e luftës së UÇK-së, në shumicën e kohës janë marrë me telefonat e tyre të mençur, që duket se nuk ju kanë kushtuar pak.

Disa duke shikuar se çfarë po shkruajnë mediat, të tjerë duke klikuar në rrjetet e tyre sociale, dhe disa prej tyre duke kënaqur sytë me fotot nga ambiente jashtë Kuvendit, tregon për interesimin e deputetëve në shumicë për seancat e Kuvendit.

Fotografi i KosovaPress ka zënë disa prej këtyre momenteve.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending