Connect with us

Lajme

Seancë e jashtëzakonshme e Kuvendit për rastin ‘Drenica II’

Kuvendi i Kosovës pritet të mbajë sot seancë të jashtëzakonshme.

Published

on

 

Kjo seancë do të inicohet nga deputetët e PDK’së dhe do të provohet të nxjerret një rezolutë për mbrojtjen e vlerave të UÇK’së.

Seanca e jashtëzakonshme e Kuvendit, pritet të mblidhet vetëm dy ditë pas vendimit të Gjykatës së Apelit, e cila ka konfirmuar dënimet e të akuzuarve në rastin e grupit ‘Drenica II’.

Burime brenda PDK’së i kanë konfirmuar Periskopit se janë duke punuar për mbeldhjen e nënshkrimeve për thirrjen e seancës së jashtëzakonshme.

‘Po, jemi duke punuar në këtë drejtim dhe presim që para mbledhjes së Kryesisë së Kuvendit t’i kemi gati nënshkrimet për inicimin e seancës së jashtëzakonshme’, i ka thënë një burim Periskopit.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending