Connect with us

Lajme

Schwendiman: Specialja do të punojë pa frikë e pa hatër

Published

on

Kryeprokurori i Gjykatës Speciale, David Schwendiman ka mbajtur sot një konferencë në Hagë ku ka njoftuar për përgatitjet e fundit në mënyrë që gjykata ta fillojë punën dhe të ngris aktakuzat e para, që kanë të bëjnë me krimet e luftës në Kosovë.

Schwendiman ka thënë se do të punojë në mënyrë të drejtë, pa frikë e pa hatër ndaj askujt.

“Unë synoj të bëj këtë punë siç unë kam punuar gjithmonë në të kaluarën: në mënyrë të drejtë, energjike, pa frikë e pa hatër”, ka thënë ai.

Specialja e shumëpërfolur pritet që aktakuzat e para t’i ngris me fillimin e vitit 2017. /Periskopi/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending