Samuel Eto’o pëson aksident të rëndë, kjo është gjendja e tij shëndetësore

Periskopi.com Sporti

Ish-anëtari i Interit, Barcelonës dhe Chelseat, Samuel Eto’o është përfshirë në një aksident me makinë.

Sipas mediave kamerunase, legjenda e futbollit është aksidentua me makinën e tij, mirëpo gjendja e tij është e mirë dhe stabile.

Eto’o u aksidentua në Nkongsamba-Littoral, një regjion në Kamerun, derisa është goditur nga një autobus.

Nga pamjet e publikuara në rrjetet sociale, makina e tij duket se ka pësuar dëme të mëdha materiale.

Eto’o është në gjendje të mirë shëndetësore, mirëpo nuk është bërë e ditur se në cilin spital po qëndron.

E gjitha çfarë është bërë e ditur se sulmuesi gjendet jashtë rrezikut për jetë dhe po trajtohet nga mjekët

Shpërndaje në: