Connect with us

Lajme

Sali Berisha: Rama, piktori dështak

Published

on

Sali Berisha shkruan në Facebook:

Piktori deshtak, kok bosh me kosh basketbolli ne zyre!

Te dashur miq, piktori deshtak ka zgjedhur si rruge per te mbuluar mashtrimet e medha elektorale dhe deshtimet e tij te thella me zhgarravinat e tij, apo sajesa te tjera banale siç eshte koshi i basketbollit ne zyre apo ne oborrin e brendshem te kryeministrise.

Me keto veprime ai eshte bere tashme objekt talljeje publike dhe shpotirash nderkombetare. Me keto akte vulgare, piktori deshtak vecse deshmon psikologjine aterore anakronike, sipas te ciles edhe ndertesat prone shteterore jane prone personale e tij dhe ai mund te beje me to cfare ti thote mendja e tij e semure! sb

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending