Connect with us

Lajme

Sali Berisha: Autor i golit të Kombëtares është Edi Rama

Published

on

Për Sali Berishën, autori i goles së Kombëtares në EURO 2016, nuk është Armando Sadiku, por Edi Rama.

Në fjalimin e tij para pak ditësh në parlament, Berisha tha:

Do t’i çoj një përshëndetje të përzemërt autorit të golit të ekipit kombëtar, Edvin Kristaq Ramës. Po. Harrojeni se nuk ka bërë golin ai. Goli është i tij. Pandeli je edhe ti dakord me mua? Po jo vetëm goli, prisni se i ranë mediat në qafë. Ai nuk është vetëm autor i golit, por edhe i De Biazit, i Gianit, ai e gjeti, ai e solli, ai e mësoi, e trajnoi dhe e bëri Gianin të jetë ky që është sot atë që është sot. Le ta përshëndesim edhe një herë njeriun e sukseseve imagjinare.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending