Connect with us

Lajme

Sali Berisha: Ata që flasin për komb kosovar, janë të marrë

Flet lideri historik i Partisë Demokratike Shqiptare, Sali Berisha

Published

on

Njeriu që  barti të gjitha funksionet me të larta  shtetërore në Shqipëri, ish- presidenti dhe kryeminstri  i dy mandateve te kalura, Sali Berisha, i ka kualfikuar si titistë dhe njerëz të marrë të gjithë ata që  avokojnë për  idenë e kombit kosovarë.

Berisha nuk ka  fjalë të mira as për opozitën kosovare. Periskopi

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending