Connect with us

Sporti

Sadiku i pandalshëm, shikoni super golin që ka shënuar sot (Video)

Published

on

Armando Sadiku vijon të shkëlqejë në Zvicër. Sulmuesi i kombëtares ka qenë protagonistë në sfidën ndaj Sionit duke shënuar një super gol.

Sulmuesi shqiptar shënoi në minutën e 49-të, duke vulosur fitoren 4-2 të skuadrës që drejtohet nga Tramezzani. Në këtë ndeshje shkëlqeu dhe shqiptari tjetër Alionski, i cili shënoi 3 gola, teksa në njërin prej tyre u shërbye nga Sadiku.

Ky është goli i 5-të në 7 ndeshje për Sadikun me Luganon.

http://www.dailymotion.com/video/x5hnrhr_armando-sadiku-goal-hd-lugano-4-2-fc-sion-09-04-2017-full-replay_sport#tab_embed

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending