Connect with us

Sporti

Sadiku: Ja kujt ia dedikoj golin

Published

on

Pas ndeshjes me Rumaninë, sulmuesi Armando Sadiku, u shpreh shumë i lumtur  me golin që shënoi dhe që doli të jetë i tri pikëve, ndërsa tregoi se kujt ia dedikoi atë.

“Jam shumë i lumtur që arritëm të marrim një fitore historike, doja të falënderoj të gjithë çunat, trajnerit për besimin, i cili më a ndihmuar, besoj e kam shpërblyer me golin. Goli? As nuk e kam parë topin duke shkuar në rrjetë, vetëm shokët që po vinin drejt meje duke festuar”, tha ai.

“Unë doja të shkoja drejt stolit për të festuar me të gjithë sepse çdo njeri, duke filluar nga masazhatori kanë dhënë një dorë në këtë sukses dhe golin dua t’ju dedikoj atyre”, deklaroi Sadiku.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending