Connect with us

Sporti

Rusia tërhiqet nëse Kosova merr pjesë në kualifikime

Published

on

Përfaqësuesja e Rusisë do të tërhiqet nga grupi kualifikues për Kupën e Botës 2018 në rast se Kosova dhe Gjibraltari marrin pjesë në kualifikimet për Kampionatin që do të mbahet në Rusi.

Rusët do të tërhiqen nga grupi kualifikues H, në të cilin do të marrë pjesë vetëm për lojërat miqësore, pasi Rusia kualifikohet drejtpërdrejtë si mirëpritëse e Kampionatit Botëror.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending