Connect with us

Lajme

Rusia kërkon rritjen e kapaciteteve policore të UNMIK-ut për Gjykatën Speciale

Published

on

Kundërshtarët e Pavarësisë së Kosovës që vazhdojnë ta konsiderojnë UNMIK-un faktor të rëndësishëm kanë kërkuar rifuqizim të misionit të Kombeve të Bashkuara në fushën e sundimit të ligjit dhe në polici.

Është anëtari i përhershëm i Këshillit të Sigurimit, Rusia, që ka propozuar rritjen e kapaciteteve në këto fusha edhe për faktin se së shpejti pritet të nisë punën Gjykata Speciale, e cila do të merret me krimet e supozuara të UÇK-së, shkruan sot “Koha Ditore”.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending