Connect with us

Lajme

Rugova tregon a do ta votojë Haradinajn për kryeministër: E kam mik, por…

Published

on

 

I shumë përfolur se do të votojë Ramush Haradinajn për kryeministër, Naser Rugova ka mohuar kategorikisht një gjë të tillë, shkruan Periskopi.

“Unë Ramush Haradinajn e kam mik tash e 15 vite mirëpo tani jemi rivalë politik. Unë nuk pajtohem tani me Ramush Haradinajn sepse ka hyrë në koalicion me PDK’në dhe është qëndrimi zyrtar i LDK’së lidhur me këtë cështje”, ka thënë ai në Info Magazine.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending