Connect with us

Lajme

Rryma mbyt një person në Obiliq

Published

on

Një person ka humbur jetën të martën në Obiliq pasi dyshohet se derisa ishte duke punuar ka rënë në kontakt me rrymën.

Në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës, raportohet se vdekjen e tij e kanë konfirmuar ekipi mjekësor në QKUK.

Në lidhje me rastin janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj dhe me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje, ndërsa trupi i pajetë është dërguar për obduksion.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending