Connect with us

Lajme

Rrokulliset autobusi i linjës Athinë – Tiranë, 24 të plagosur

Published

on

24 të plagosur është bilanci i përmbysjes së një autobusi të linjës Tiranë – Athinë në aksin Gjirokastër- Tepelenë pranë vendit të quajtur “Uji i Ftohtë. Autobusi kthehej nga Greqia dhe në të udhëtonin 41 pasagjerë. Aksidenti ndodhi rreth orës 05:00 të mëngjesit të sotëm. Të plagosurit u dërguan për mjekim në spitalin e Gjirokastrës. Autobusi i aksidentuar me targa TR 5631 drejtohej nga Ilia Silos 50-vjeç. Sipas pasagjerëve autobusi ka dalë nga rruga dhe është përplasur fillimisht me bordurën dhe më pas është përmbysur si pasojë e lagështirës në rrugë nga reshjet e shiut. Të plagosurit janë jashtë rrezikut për jetën. Policia ka marrë në pyetje drejtuesin e autobusit. Për disa orë ky aksident ka shkaktuar probleme me qarkullimin derisa është lëvizur nga policia. /lapsi.al/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending