Connect with us

Lajme

Rreziqe në Deponinë Sanitare të Mirashit

Kompania për Menaxhimin e Deponive në Kosovë (KMDK SH.A) do të mbajë sot një konferencë për media, ku do të flasë kryeshefi ekzekutiv Abdullah Haxhiu.

Published

on

Sipas njoftimit për media, qëllimi i kësaj konference është informimi lidhur me rreziqet me të cilat po përballen çdo ditë e më shumë në Deponinë Sanitare të Mirashit, rreziqe këto për të cilat është njoftuar dhe  paralajmëruar me dhjetëra herë edhe aksionari.

“Andaj, me qëllim parandalimin e këtyre rreziqeve, shumë shpejt do të vendosim që të mos pranojmë me mbeturina në këtë Deponi”, thuhet në njoftim.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending