Connect with us

Lajme

Rreth 300 të vdekur në Turqi

Published

on

Shifrat e viktimave gjatë natës së mbrëmshme në Turqi ku u tentua për një grusht-shtet, po shkojnë vazhdimisht duke u rritur.

Sipas një zyrtari turk, siç raporton Reuters, numri total i të vdekurve në tentim-puçin e mbrëmshëm në Turqi, ku një fraksion ushtarak mori nën kontroll tanke e helikopterë në tentim për të rrëzuar qeverinë, është rreth 300.

Kjo shifër përbëhet nga 161 civilë e zyrtarë policorë, dhe nga 104 përkrahës të grusht-shtetit, ka thënë zyrtari të cilin Reuters nuk e ka identifikuar.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending