Connect with us

Lajme

Rrëqethëse: Rrëfimi i vajzës që u përdhunua 3 mijë herë nga babai (Foto)

Published

on

Josef Fritzl është një austriak i cili e mbajti vajzën e tij të izoluar në një bodrum për 24 vjet rresht, duke e përdhunuar më shumë se 3 mijë herë.

Në prill të vitit 2008, gjithçka ishte zbuluar. Kur policia e pyeti vajzën, Elisabeth Fritzl, për atë që kishte ndodhur, fjalët e para të saj ishin: “Askush nuk do të më besojë”.

Fjalët e rënda të një viktime e cila nuk e pa dritën e diellit për 24 vjet, duke u shfrytëzuar seksualisht nga babai i saj, i ka bërë të ditura hetuesi i policisë, Ëillibald Reitner, polici austriak i cili e kishte intervistuar vajzën, pasi babai i saj ishte arrestuar.

“Pasi zhvilluam një bisedë çliruese me viktimën, ajo e ndërroi qasjen. Fillimisht ajo pati disa kushte, ajo nuk donte ta shihte babanë e saj kurrë më”, tregon Reitner, duke shtuar se ajo gjithnjë frikësohej se tregimin e saj nuk do ta besonte askush, raporton Mirror.

Josef Fritzl e mbajti vajzën në një bodrum special nën shtëpi, kurse gruas e policisë u tha që vajza kishte ikur nga shtëpia me një kult fetar. Pas 24 vitesh, kur një nga fëmijët ishte sëmurë, ai e dërgoi në spital atë dhe vajzën, e cila ia tregoi ngjarjen policisë dhe gjithçka doli në shesh. Ai ishte dënuar me burgim të përjetshëm, kurse tani është 82 vjeçar dhe gjallë në burg.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending