Connect with us

Lajme

Rrënqethëse: Rrëfimi i të mbijetuarit të masakrës së Srebrenicës

Published

on

Nexhad Avdiq kujton kohën kur ka qenë i shtrirë në tokë, i rrethuar me trupa, derisa forcat serbe të Bosnjës kanë masakruar mbi 8,000 burra dhe djem myslimanë në Srebrenicë, në korrik të vitit 1995.

Ai ka vendosur të flasë për historinë e tij, për t’i luftuar ata që bëjnë përpjekje të mohojnë masakrën më të keqe në Evropë që nga Lufta e Dytë Botërore.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending