Connect with us

Lajme

Rrëmbehet nga autobusi, rrugës për në Podujevë (VIDEO)

Një person 33 vjeçar me inicialet I.E, u nxor jashtë autobusit, me të cilin ishte duke udhëtuar nga Prishtina në Podujevë.

Published

on

Ngjarja ndodhi në fshatin Vranidoll, ku dy burra, M. B, 33 vjeç dhe B. B, 29 vjeç, nxorën jashtë viktimën, njofton Klan Kosova.

Pas ndërhyrjes së njësive policore, i rrëmbyeri është liruar dhe gjendet shendosh e mirë në shtëpinë e tij, përderisa ka pasur edhe arrestime.

Rasti i rrëmbimit, sipas asaj që ka arritur të marr vesh Klan Kosova, ka të bëjë me mosmarrëveshje tregtare, pasi që të dyja palët merren me tregti të kafshëve, dhe të dyshuarit janë të njohur për policinë.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending