Connect with us

Lajme

Rrëmbehet 33 vjeçari në Prishtinë, arrestohen dy persona

Dy persona janë arrestuar nga Policia Rajonale e Prishtinës si të dyshuar për rrëmbimin e një viktimë në autobusin Prishtinë-Podujevë.

Published

on

Burimet e Indeksonline brenda policisë kanë treguar se të dyshuarin e kishin ndaluar autobusin dhe nga aty e kishin nxjerrë një 33 vjeçar duke u larguar më pas në drejtim të panjohur.

Të dyshuarit ishin me dy vetyra dhe njëri prej tyre është i moshës 33 vjeq e tjetri 29-vjeç. Ata po mbahen në qendren e paraburgimit deri në një vendim tjetër të organeve të drejtësisë. Ende nuk dihen arsyet e rrëmbimit por policia po merret me rastin.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending