Connect with us

Sporti

Rregulla strikte në Gjermani, futbollistët nuk i zgjasin dorën njëri – tjetrit: ‘Siguria në rend të parë’

Published

on

Edhe zyrtarisht ka rinisur futbolli në Gjermani pas pezullimit prej dy muaje si rezultat i pandemisë së koronavirusit.

Ndërsa stadiumet do të jenë bosh, pasi shikuesit nuk do të jenë prezent tashmë për një kohë të gjatë.

Kurse në ndeshjen Karlsruher – Darmstadt është parë një skenë mjaft komike.

Gjatë një momenti përplasje në fushën e lojës, lojtari koreano Paik i ka ofruar doren kundërshtarit të tij Waintzek për ti kërkuar falje për ndërhyrjen e bërë.

Por siguria vjen e para dhe për këtë arsye mesfushori i Darmstadt e ka refuzuar këtë mënyrë për të kërkuar falje.

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending