Connect with us

Sporti

Rrëfimi i pazakontë: Donin të transferonin shokun tim, por morën mua

Mohamed Elneny është kthyer në një futbollist shumë të rëndësishëm te skuadra e Arsenalit.

Published

on

Egjiptiani disa më vite më parë luante në Zvicër te skuadra e Baselit, dhe më pas u transferua në mënyrë të befasishme te “topçinjtë”.

Ka qenë vet mesfushori i Arsenalit që ka treguar një prapaskenë shumë interesante.

“Arsenali po ndiqte me shumë interes shokun tim Fabian Schar dhe të gjithë u gëzuam kur morëm veshë. Transferimi i tij në Londër ishte shumë pranë, por agjentët që ishin në stadium zgjodhën që të transferonin mua dhe jo atë. Zhvillova një ndeshje shumë të mirë dhe kjo ndoshta iu bëri përshtypje”, u shpreh Eleneny.

Scharnuk është më pjesë e Baselit, pasi ai iu bashkua skuadrës gjermane të Hoffenheim.

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending