Connect with us

Lajme

Rrëfim i tmerrshëm i infermierës që u dhunua nga i sëmuri mendor

Zbardhen të tjera detaje rreth ngjarjes së rëndë në Avexano të Italisë, ku një shqiptar 19-vjeçar i sëmurë mendor rrëmbeu dy infermiere dhe njërën prej tyre e përdhunoi.

Published

on

Mediat italiane raportojnë se shqiptari, i sëmurë mendor është identifikuar si Enriges Kavalli, 19 vjeç dhe nuk ishte person i panjohur, pasi kishte pasur edhe precedentë të mëparshëm.

Një nga infermierët, ajo që është përrdhunuar ka treguar për policinë se u detyruar të ikte me shqiptarin, pasi ai e kërcënoi me një thikë, se bashku me kolegen tjetër, po infirmiere.

Ajo tregon se është dhunuar fizikisht, është lidhur nga i riu shqiptar dhe më pas është përdhunuar, jashtë qendrës, në një zonë periferike, ku nuk kishte njerez.

Përdhunimi ndodhi brenda në mjet. Në një momenet, infermierja ka mundur të arratiset dhe të kërkojë ndihmë.

Ajo njoftoi disa banorë aty pranë e ishin ata që telefonuan policinë. Shqiptari është endur në pyll për të humbur gjurmët por është kapur. Mësohet se ai e ka plagosur lehtë njërën prej infermiereve.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending