Connect with us

Fun

Rrëfehet prostituta malazeze: Ja pse më pëlqen të bëj seks me para

Zeljka Rolovic u arrestua disa herë nga policia për organizim elitar të prostitucionit në Mal të Zi. Në jahtet ku vinin klientët e saj, shiheshin shpesh sportistët e famshëm kroatë.

Published

on

“Unë erdha në universitet në Beograd por hyra në elitën e prostitucionit dhe më pëlqeu”, – thotë vajza, e cila njihet me emrin Madam Seljka dhe që këto ditë rrëfeu detaje për jetën e saj të turbullt.

Unë isha dhjetë vjeçe kur babai vrau nënën time, vjehrrën dhe më pas veten. Tre plumba për njërën, tre për tjetrën dhe një për veten. Ai kishte menduar me muaj për këtë gjë.

“Nëna më lindi kur ishte 16 vjeçe. Ajo mbeti shtatzënë në moshën 15 dhe më solli mua në jetë në moshën 16, pastaj vëllain Zeljo në moshën 17 vjeç. Nëna punonte si pastruese në spital dhe babai e donte shumë. Por ai ishte shumë xheloz, rrinte i dehur tërë kohën dhe nëna ime nervozohej me të. Kur dëgjonim muzikë, e dinim se babai po vinte i dehur në shtëpi. Ai gjithmonë merrte dinarë dhe paguante muzikantë që të këndonin në shtëpinë tonë. Ai ulej tek tavolina dhe pinte, ndërkohë që dy-tre njerëzit që vinin për të kënduar, vazhdonin derisa atë e zinte gjumi. Më pas, ata shkonin në shtëpitë e tyre”, – rrëfen Madam Zeljka, tashmë 39 vjeçe.

Ajo e kuptoi se babai i saj ishte i dhunshëm, e madje ndonjëherë godiste dhe nënën, transmeton lajmi.net.

Prindërit nuk u morën kurrë me fëmijët, andaj Zeljka dhe vëllai u ndjenë të neglizhuar. Rrinin vazhdimisht në rrugë dhe kur i mbushën 7-8 vjeç, përfunduan në jetimoren Bijela pranë Herceg Novit.

Zeljka atje vodhi këpucë, sanduiç, uiski e gjëra të tjera për babain e saj. Vajza gjithashtu mori pjesë në luftime e bëri gjëra skandaloze.

“Unë dhjeva në kokën e një vajze ndërsa ajo ishte duke fjetur. Ajo më urrente mua. Oh, çfarë s’kemi bërë”, – thotë Zeljka teksa rrëfen se ka ikur nga jetimorja në moshën 14 vjeçare.

Ajo kaloi dy ditë në shtëpi me gjyshin e vdekur, gjë që tregon se sa e lënë pas dore ka qenë ajo. Gjyshi i kishte vdekur nga alkooli, kur ajo ishte pesë vjeç dhe nuk e dinte fare se po rrinte me një të vdekur në shtëpi.

Një ditë, ai nuk u ngrit më nga shtrati. Unë dhe vëllai menduam se ai po flinte. Dy ditë ne e thirrëm për ta zgjuar. Kur xhaxhai dhe halla erdhën për të na marrë, zbuluam se ai kishte vdekur.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fun

‘Marre me m’qit syreta t’grave, a veç pse jam vejan’, ferizajasi ankohet që u vendos murali i Rita Orës

Published

on

Një burrë nga Ferizaji, ku në shtëpinë e tij është vendosur murali i këngëtares shqiptare me famë botërore, Rita Ora, nuk i ka pëlqyer kjo vepër.

Ai akuzon kryetarin e komunës së Ferizajt, Agim Aliu, për të cilin thotë se nuk e ka pyetur për vendosjen e këtij murali në shtëpinë e tij.

Madje thotë se arsyeja pse është vendos ky mural është pasi ai është vejan.

“Kanë shku ma kanë vnue një grue në shpinë teme, i thash pse ma keni vnue, tha vejan ti e ta kemi vnue. Kom ankesë kundra Agim komunës. Më kanë bo hor o bac, më thojshin je vejan ta kemi vnue. Ma bre unë vejan jam, por Agimi ma kish que kish thon vnone në shpi të bacit.

Kqyre argumentin, e kanë vnue në shpi teme. Marre me m gjit mu syreta të grave aty vec që jom vejan. Po nejse po mujnë, se forca po jau bon”, thotë burri, i njohur në Ferizaj si baci.

Ai thotë se i vjen rëndë që të tjerët ta shikojnë muralin e vendosur në shtëpinë e tij.

Këngëtarë shqiptare por në banesë teme me ma ngjit pom vjen mu rëndë me pa hallku aty. Ajo është e bukur është njeri i mirë, por këta ku e gjetën bash mu me ma vnu aty. Le të përgjigjet Agimi pse, edhe s’um ka vetë hiq vec kur po e shoh që e kanë ngjit aty”, shtoi Baci në ATV.

“Bukur është kjo, por pse mu nuk mkan pyet në shpi teme, më kanë vnue gra aty”, thotë për fund ai.

 

Continue Reading

Fun

Qytetari që u dënua pse pordhi thotë se ajo është “liri e shprehjes”

Published

on

Një 22 vjeçar nga Austria që ishte në ballinat e mediave vitin e kaluar pasi u dënua me 500 euro për një pordhë që e kishte lëshuar ndaj një zyrtari policor ka argumentuar që pordha e tij në fakt është brenda lirisë së shprehjes.

Në vendimin e lëshuar nga gjykata administrative në Vjenë, gjykata ka dhënë disa detaje të nevojshme për ngjarjen që ndodhi atë ditë.

E gjitha ndodhi më 5 qershor të 2020-s, kur burri që pordhi – i emëruar “Z. AB” – kishte dalë me shokët në një park kur një grup policësh iu afrua gjatë një kontrolli rutinor të identitetit.

Dhe këtu gjërat u përkeqësuan.

“Kur ai lëshoi gazrat e tij, ankuesi ishte ulur në karrigen e parkut,” shkruhet në dokument.

“Shokët e ankuesit kishin qeshur me pordhën dhe dëshmitari F kishte bërë një shaka,” vazhdon dokumenti. Për shkak të kësaj, i pandehuri ishte zgërdhirë para policëve.”

Në gjykatë, 22 vjeçari ka thënë se pordha nuk ishte e qëllimshme dhe se, edhe nëse ishte e qëllimshme, prapë do të ishte brenda të drejtës fondamentale të lirisë së shprehjes.

Por, për fatin e tij të keq, gjykatësi nuk e pranoi këtë argument.

Gjykatësi kishte deklaruar se pordhat nuk përmbajnë “përmbajtje komunikuese”.

Megjithatë, ai i kishte ulur gjobën nga 500 në 100 euro. Avokati i të pandehurit kishte thënë se klienti i tij është i gatshëm të vdes për të drejtën e tij për të pordhur dhe se do ta apelonin vendimin. /Periskopi

Continue Reading

Fun

Analist Islami pretendon që Shefqet Krasniqi i ka dy gra

Published

on

Analist Islami ka komentuar deklaratat seksiste të hoxhë Shefqet Krasniqi në mënyrë mjaft të çuditshme. 

Ai ka pretenduar se hoxhallarët e Kosovës po bëjnë shkelje ligjore duke shkelur monogaminë dhe duke u martuar me nga dy gra.

“Mos jau nxini për të madhe hoxhallarëve kur folin për gra, se ata i kanë kah dy!” – ka shkruar ai, përcjell Periskopi.

Islami si në çdo postim tjetër ka vënë hashtagun “mos u tut”.

Shefqet Krasniqi deklaroi mbrëmë se “gratë e kishin vendin në kuzhinë, e burrat në odë” që shkaktoi reagim të madh publik.

Statusi i plotë: 

Continue Reading

Trending