Connect with us

Lajme

Rrëfehet e mitura shqiptare: Ja si më shfrytëzoi biznesmeni grek

Published

on

Historia e trishtë dhe shfrytëzimi i një miture shqiptare kanë qenë sot fokusi i mediave greke. E identifikuar me inicialin B, sot 15 vjeçe, vajza shqiptare ka guxuar të denoncojë në prokurori shfrytëzimin që i është bërë në moshën 12-vjeçare, duke e detyruar të prostituojë.

Tutori i saj, sipas dëshmisë të zbardhur nga mediat greke, është një biznesmen grek.

Vështirësitë familjare, e kanë detyruar të jetojë me babanë, pas një periudhe kohe kur kishte jetuar me nënën dhe motrën e saj 20-vjeçare. Në dëshminë e saj vajza ka treguar se një herë që kish shkuar te ati, kishte parë që atje kushtet ishin të papranueshme, pasi ai nuk kishte para e kthehej në shtëpi i dehur.

Kur është përballur me kushte të tilla, pasi ishte fëmijë, kishte vendosur të largohej nga ati, pasi atë mund ta dërgonin në institucionet sociale.

Ishte pikërisht ky momenti kur është takuar me biznesmenin grek.

“U takuam me këtë biznesmenin në një klub nate shumë të njohur në Poseidon. Ai më mori me një makinë shumë të mirë e më çoi në shtëpinë e tij. Hyri në xhakuzi, mori përpara një pjatë me kokainë. Herën e parë që bëmë seks ai më dha 900 euro”, ka thënë vajza.

Sipas saj, biznesmeni i kishte thënë se nëse do të rrinte gjatë me të, do t’i vinte 50-­100 mijë euro në llogari bankare.

“Ndërkohë vuri një këngë që fliste për spartanët dhe më tha se ne jemi spartanë”, tregon më tej ajo.

Mediat greke shkruajnë se 20 persona janë nën hetim. Pronari i hotelit ku kryheshin aktet me vajza ta mitura ka pranuar ato që kanë ndodhur, por sipas tij nuk i dinte moshën e vajzave. Shqiptarja nuk është e vetmja që ka rënë në kë rrejt prostitucioni.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending