Connect with us

Lajme

Rrahje në Vushtrri, bëhen për spital katër persona

Policia në Vushtrri i është përgjigjur një thirrje për intervenim në një rrahje, që kishte rezultuar me lëndim trupor ndërmjet gjashtë personave, të raportuar rreth orës 23:20, të datës 23 tetor 2016.

Published

on

Njësitë policore me të arritur në vendin e incidentit hasin në grupin e përfshirë në rrahje, me ç’rast janë arrestuar gjashtë persona të dyshuar, ku katër nga të arrestuarit kanë kërkuar tretman mjekësor, transmeton “Veriu.info”.

Në vendin e ngjarjes në cilësi të provave materiale janë gjetur dhe konfiskuar një shufër metalike dhe një sëpatë.

Sipas hetimeve preliminare incidenti dyshohet t’i ketë paraprirë një fjalosje për një mosmarrëveshje të mëhershme ndërmjet gjashtë personave të dyshuar.

Ndaj të dyshuarve është iniciuar procedurë “lëndim trupor”.

Pas procedurave intervistuese katër nga të dyshuarit janë liruar për procedurë të rregullt, ndërsa dy të tjerëve u është caktuar masa e ndalimit policor. /Veriu.info/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending