Connect with us

Lajme

Rrahje në qendër të Prishtinës (Video +16)

Published

on

Një rrahje ndërmjet disa personave ka ndodhur mbrëmë në Prishtinë në semaforët afër katedrales. Disa persona nga 2 vetura të ndryshme janë ndalur para semaforëve te katedralja dhe kanë filluar të grushtohen mes vete. Ata kanë përdorur edhe mjete të forta gjatë rrahjes si shkopinj.

KALLXO.com ka siguruar një video gjatë momentin të rrahjes, ku dëgjohet edhe njëri nga pjesëmarrësit në rrahje të thotë “O nxjerr kallashin!”

Dëshmitarët i thanë KALLXO.com se kanë parë edhe njërin nga personat me armë në dorë, që sipas tyre ka qenë pushkë e tipit AK-47.

Njëri nga pjesëmarrësit në rrahje ishte larguar për një moment, duke e lënë veturën me dyer të hapura në mes të rrugës, derisa erdhi Policia e Kosovës.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending