Connect with us

Lajme

Rrahje në mes të serbëve në veri, lëndohen disa persona

Published

on

Disa persona janë lënduar gjatë një rrahje që ka ndodhur pas ceremonisë së përurimit të Car Llazarit në veri të Mitrovicës.

Burime të kp bëjnë të ditur se rrahja ka ndodhur mes simpatizantëve të kryeministrit Aleksandër Vuçiq dhe të tjerëve që kanë brohoritur kundër tij.

Mësohet se pjesëtarët e sigurimit të Zvonko Vesilinovic, janë përfshirë në këtë rrahje me ç’rast kanë shkaktuar lëndime të rënda Nedelko Kasallovic, polici i Kosovës, i cili ka qenë me rroba civile.

Ai ndodhet aktualisht në spitalin e veriut në Mitrovicë dhe është duke u trajtuar.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending