Connect with us

Lajme

Rrahje masive në Shkup

Published

on

SPB e Shkupit ka informuar se ditën e martë rreth orës 19 në lagjen Draçevë të Shkupit ka ndodhur një incident i rëndë, në të cilin një djalë i ri është lënduar rëndë si pasojë e një përleshjeje masive, dhe po mbahet në Klinikën e Shkupit për kurim të mëtejmë.

Sipas disa portaleve mësohet se incidenti ka ndodhur tek posta në lagjen Draçevë, në këtë përleshje kanë marrë pjesë tetë të rinj. Disa nga ta kanë përdorur edhe armë të ftohta, kryeshisht thika, por edhe armë zjarri. I lënduari është 24 vjeçari me inicialet D.T. nga Shkupi, derisa pjesëmarrësit tjerë janë larguar nga vendngjarja.

Sipas policisë janë marrë të gjitha masat e duhura dhe po punohet intenzivisht për zbardhjen e rastit dhe arrestimin e pjesëmarrësve në këtë përleshje masive.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending