Rrah gruan dhe vajzën, i bën për spital

Periskopi.com Lajme

Një person është arrestuar në Prishtinë, pasiqë kishe sulmuar fizikisht gruan dhe vajzën e tij.

Viktimat sipas Policisë,  kanë pranuar tretman mjekësor.

Me vendim të Prokurorit, i dyshuari është dërguar në qendrën e mbajtjes.  Rasti ka ndodhur mëngjesin e djeshëm

Shpërndaje në: