Connect with us

Sporti

Rooney nuk do të kishte vend në skuadrën time

Published

on

Trajneri i Leicester Cityt, Claudio Ranieri thotë se sulmuesi i Manchester United, Wayne Rooney nuk do të kishte vend te skuadra kampione e Anglisë.

Italiani pranon se 30-vjeçari është një lojtar fantastik, por ai preferon më shumë futbollistët që ka aktualisht në skuadër.

“Ai është një lojtar fantastik. Ai është një kampion”, tha Ranieri.

“Por, unë dua lojtarët e mi dhe unë nuk do të ndrroja lojtarët e mi me askënd tjetër. Jam shumë i kënaqur me ta dhe ne mendojmë se mund të kemi një sezon shumë të mirë”, përfundoi ai. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending