Connect with us

Sporti

Ronaldo do ta fitojë ‘Topin e Artë’

Legjenda e Real Madridit, Raul Gonzales beson se Cristiano Ronaldo do ta fitojë çmimin e lojtarit më të mirë në botë.

Published

on

Këtë çmim, i cili njihet si ‘Topi i Artë’, e ka fituar portugezi tre herë në karrierë.

Ndërsa, spanjolli beson se 31-vjeçari do ta fitojë sërish atë, pas suksesit në Ligën e Kampionëve me Realin dhe Kombëtaren e Portugalisë në Euro 2016.

“Mendoj se Ronaldo do ta fitojë ‘Topin e Artë’”, deklaroi Raul.

“Liga e Kampionëve dhe Euro 2016 janë jashtëzakonisht të rëndësishme, dhe kjo është arsyeja pse unë mendoj se ky është viti i Cristiano Ronaldos”, shtoi ai. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending