Connect with us

Sporti

Ronaldo me premtim të madh për Real Madridin

Cristiano Ronaldo para ca ditësh ka rinovuar me skuadrën madrilene deri në vitin 2021.

Published

on

Ylli portugez është deklaruar se ai gjithmonë do të jetë një njeri i përkushtuar ndaj Real Madridit dhe tifozëve të klubit. Ronaldo ka deklaruar se do t’i mbrojë ngjyrat e skuadrës kudo që shkon, në çdo moment dhe në çdo kohë.

“Unë e di që nesër, pasnesër, dhe pas një muaji do të jem i njëjti Ronaldo gjithmonë, do të jem këtu për të mbrojtur ngjyrat e këtij klubi”, ka deklaruar Ronaldo. /Periskopi.com

 

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending