Connect with us

Sporti

Ronaldo nuk është makinë

Alvaro Morata ka folur për bashkëlojtarin e tij te Real Madrid, Cristiano Ronaldo.

Published

on

Portugezi është kritikuar se nuk po shënon gola si zakonisht.

Por, spanjolli thotë se 31-vjeçari nuk është një makinë e cila shënon vazhdimisht.

“Për ne, ai është lojtari më i rëndësishëm në skuadër dhe shpresoj se ai shënon shumë gola, por ai nuk është një makinë”, deklaroi Morata.

“Ai është një qenie njerëzore, edhe në qoftë se ai vjen nga një planet tjetër dhe është ndryshe nga të tjerët, ai ka të drejtë të humbasë raste”, shtoi spanjolli. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending