Connect with us

Sporti

Ronaldo në shtrat me tri bjonde në ditën kur luajti finale e Euro 2016

Cristiano Ronaldo ka bërë të ditur se u zgjua në mëngjesin e finales së “Euro 2016” në shtrat me tri bjonde.

Published

on

Cristiano Ronaldo ka bërë të ditur se sa pak ndihej nën presion para finales në “Euro 2016”, duke deklaruar se u zgjua në mëngjesin e ndeshjes me tri bjonde në shtrat.

31-vjeçari pësoi një lëndim në pjesën e parë të finales kundër Francës, por bashkëlojtarët e tij triumfuan në fund me rezultat 1:0.

Dhe, ai ka theksuar se asgjë nuk ndikon që ai ta humb menalitetin. “Kur jam zgjuar në ditën e finales isha me tri bjonde në shtrat”, deklaroi ai për “France Football”, përcjell “Lajmi.net”.

“Seriozisht, jam zgjuar i vetëdijshëm se ishte një ditë speciale, se do të luaj në finalen e Evropianit në Francë kundër Francës, por prapë kam fjetur tetë orë”, theksoi ai.

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending