Connect with us

Sporti

Ronaldo më i miri në botë

Published

on

Mbrojtësi i Real Madridit, Marcelo beson se bashkëlojtari i tij te kjo skuadër, Cristiano Ronaldo është futbollisti më i mirë në botë.

Braziliani e thotë këtë pasi mendon se portugezi punon shumë çdo ditë në stërvitje.

“Unë e shoh atë duke punuar çdo ditë dhe mendoj se ai është futbollisti më i mirë”, deklaroi Marcelo.

“Nuk është se e mendoj vetëm unë një gjë të tillë. Këtë e besojnë edhe shumë njerëz. Ai ka fituar tre herë ‘Topin e Artë’ dhe punon vërtetë shumë për skuadrën”. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending