Connect with us

Sporti

Ronaldo makineri golash, sezoni i gjashtë që shënon mbi 50 gola (Foto)

Real Madrid ka mposhtur Sporting Gijon me rezultat 2-1.

Published

on

Skuadra e drejtuar nga francezi Zinedine Zidane ka  vazhduar me formën e lartë në La Liga, duke mos ditur për humbje që një kohë të gjatë.

Los Blancos arritën këtë fitore me golat e yllit portugez Cristiano Ronaldo, për të vazhduar si lider të kampionatit spanjoll.

Me këtë dy golësh CR7 ka vazhduar rekordin e tij, ku në gjashtë vitet e fundit shënon mbi 50 gola në vit për Realin dhe Përfaqësuesen e Portugalisë.

Në këtë sezon Ronaldo në La Liga ka shënuar dhjetë gola. /Periskopi/

ronlado

Cristiano Ronaldo, rekordi i tij

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending