Connect with us

Sporti

Ronaldo: Ky yll i La Ligas më ka thënë në sy se më urren

Cristiano Ronaldo gjatë fundjavës u bë protagonist në derbi, ndërkohë që të gjithë tashmë flasin për të. Ylli portugez ka në një intervistë për “Francë Football” ka rrëfyer edhe një takim me Griezmannqë ka patur pas finales së “Euro 2016”.

Published

on

“Ishte gallatë, sepse direkt pas finales kur isha me pushime në Majemi, takohem rastësisht me Antoine në një restorant ndërsa ai darkonte me të fejuarën e tij. Ai erdhi tek tavolina ime dhe me shaka më tha: Cristiano të urrej”, u shpreh ai për gazetën franceze.
Ronaldo në fakt e mundi dy herë Griezmann në sezonin e fudnit, në finalen e Championsit dhe atë të Europianit.

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending