Connect with us

Sporti

Ronaldo dhe Bale mungojnë ndaj Espanyolit

Published

on

Tifozët e Real Madridit kanë marrë një lajm të keq para sfidës së nesërme ndaj Espanyolit në kuadër të La Liga’s.

Dy yjet e kësaj skuadre, Cristiano Ronaldo dhe Gareth Bale pritet të mungojnë në këtë sfidë, e cila është mjaft e rëndësishme për të ruajtur hapin pozitiv drejt garës për titullin kampion.

Uellsiani kishte munguar në seancën stërvitore të djeshme, për shkak të një dëmtimi që e kishte pësuar në sfidën ndaj Sporting Lisbonës në mesjavë në kuadër të Ligës së Kampionëve.

Ndërsa, portugezi 31-vjeçar thuhet se nuk është i gatshëm të përballojë dy ndeshje brenda një jave, pasi ekziston ende frika se lëndimi i tij i mëhershëm në gju mund t’i përsëritet. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending